Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışmayı ilke edinmiştir. Kalite standartını sürekli olarak yukarı taşımıştır. Bu doğrultuda TSE Hizmette Yeterlilik Belgesi alarak ve tüm çalışan personelinin uzmanlık alanında en üst seviyede gerekli eğitimlerinin tamamlanmasını sağlayarak sertifikalandırmış bulunmaktadır. Yakut Kompresör; vidalı kompresörlere, pistonlu kompresörlere, dizel seyyar kompresörlere teknik servis ve yedek parça hizmeti sağlamakla birlikte basınçlı hava kurutucuları ve hava tankları satış ve servisinde de adından sıkça söz ettirmiştir. Yakut Kompresör olarak, Komsan Kompresör’ün satış, servis ve yedek parça bayiliğini yürütmekteyiz. Yakut Kompresör İstanbul Merkez Servisi’ne ilaveten geniş servis ekipleri ile Türkiye’nin tüm illerine 7/24 servis ve satış hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Ayrıca firmamız tüm kompresör markalarına özel olarak kompresör servisi hizmeti sağlamaktadır.

Basınçlı hava sektöründe yıllardır üstünlüğünü sürdüren Yakut Kompresör yılların verdiği deneyim ve güç ile gelişerek hizmet vermektedir.

Yakut Kompresör Sanayi Tic. Ltd. Şti. Vidalı hava kompresörü satış servis hizmetinin yanı sıra pistonlu kompresör-hava tankı, hava kurutucu satışı da sağlamaktadır.

7/24 kesintisiz hizmet sağlayan firmamız TSE, HYB ve Personel eğitim sertifikalarına sahiptir.

Geniş donanımlı tam kapasiteli servis atölyesine sahip olan firmamız Komsan Kompresör yetkili bayii ve servisi olmakla birlikte Ekomak Kompresör’ün de yetkili servisidir. Her zaman her ürünün orijinal yedek parçasını kullanan Yakut Kompresör, işçiliği konusunda ayrıcalığını ve uzmanlaşmış kadrosu ile ortaya koymaktadır.

 

Vizyonumuz

Hizmetlerimizin tüm aşamasında kalite ve orijinallik stratejisini benimseyerek müşterilerimize karşı öncü, kaliteli, yenilikçi ve saygın duruşumuzu korumak ve devamlılığını sağlamaktır.

Misyonumuz

Yakut Kompresör, kompresör sektöründe her zaman tercih edilen firma olma çabası içerisindedir.